گروه دانش پارس در سال 1394 با هدف ارائه خدمات آکادمیک و مهاجرتی برای ایرانیانی که قصد تحصیل و یا مهاجرت به استرالیا را دارند، فعالیت خودش را آغاز کرد. این گروه متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع فوق لیسانس و PHD می باشد که همگی فارغ التحصیلان دانشگاه های ممتاز استرالیا هستند که در استرالیا مشغول به فعالیت هستند.
این گروه تسهیل کننده خدمات آکادمیک و مهاجراتی از قبیل اخذ پذیریش ، بورسیه تحصیلی از استرالیا تهیه CDR، انجام ارزیابی (Assess) مدارک تحصیلی و شغلی، فرصت مطالعاتی، دوره پسا دکترا، اخذ ویزای دانشجوی استرالیا، ویزای کار استرالیا، ویزای اقامت دائم (Australia Permanent Resident) می باشد.
همچنین این گروه تمرکز ویژه ای برای بازنگری، ویرایش و انجام مقاله دانشگاهی ISI و تدوین و انجام پروپوزال و پایان نامه دانشگاهی در رشته ها و فیلد های مختلف دارد.
خدمات جانبی متنوعی نیز به دانشجویان و مشتریان ارائه می کند. شامل: انواع مشاوره مهاجرتی و تحصیلی، ثبت نام و آموزش آزمون های زبان انگلیسی مانند ناتی، آیلتس، PTE، Toefl و همچنین اخذ ویزای تهیه مسکن و محل اقامت در استرالیا، افتتاح حساب بانکی در استرالیا، آموزش قوانین و مقررات مورد نیاز برای مشتریان.