یکی از مهمترین مراحل در اخذ پذیرش در مقطع بالاتر در اکثر کشور های دنیا داشتن مقالات علمی در مجلات معتبر می باشد. این مسئله زمانی اهمیت می یابد که دانشجو بخواهد از بورسیه دانشگاهی جهت تحصیل استفاده نماید. به دلیل فشرده بودن رقابت علمی در میان متقاضیان بورسیه، داشتن مقالات علمی یکی از مهمترین فاکتورها در نظر گرفته میشود.

موسسه دانش پارس با داشتن نویسنده های برتر و محققان تراز اول در دانشگاه های خارج از کشور به شما در امر نوشتن مقاله و تدوین آن از اولین مرحله تا اخرین مرحله که شامل چاپ مقاله است ، یاری میرسانند. اکثر محققان دانش پارس دارای ضریب h index بالای 15 هستند و این نشان می دهد که این محققان توانایی بسیار بالایی در استخراج مقاله از پایان نامه شما و انتشار آن در مجلات معتبر دارند. ضمنا در صورتی که دنبال موضوع جهت مقاله و یا انتشار مقاله هستید، محققان ما به شما در این امر یاری می رسانند.

به خاطر داشته باشید، نشانه محقق بودن داشتن مقاله در ژورنال ها و کنفرانس های معتبر است. بدون داشتن مقاله شانس گرفتن بورسیه عملا صفر می باشد. در سال گذشته دانش پارس موفق به انتشار 18 مقاله علمی برای 12 نفر از هموطنان شده است.