آزمون ناتی

در اکثر مواقع، وقتی شما امتیاز مهاجرتی خود را جمع میزنید متوجه می شوید که 5 امتیاز کم دارید. اولین سوالی که از خودتان میپرسید این است که چگونه می توانم کمبود 5 امتیاز خود را جبران کنم. جواب سوال شما این است: آزمون ناتی (یک طرفه انگلیسی به فارسی  یا دو طرفه فارسی به انگلیسی، انگلیسی به فارسی فرقی ندارد) و شما با داشتن مدرک ناتی میتوانید 5 امتیاز از دولت استرالیا درخواست کنید. در صورتی که دو طرفه بودن، این مدرک شانس کار کردن با این مدرک پس از اقامت در استرالیا را افزایش میدهد.

آزمون Naati

آزمون ناتی از دوبهش کد اخلاقی و ترجمه متون تشکیل میشود. در ظاهر این امتحان بسیار ساده است اما دارای موارد ریز و نکات ظریفی است که میبایست به آنها دقت کرد. به همین دلیل موسسه دانش پارس پکیج آماده سازی این آزمون را نیز تدارک دیده است. در کنار این پکیج آموزشی، مشاوره ناتی این موسسه با شما همگام خواهد بود. متون شما را تصحیح کرده و ایرادات آن را برطرف میکند. آز طریق آموزش همزمان و self-study شما در کمتر از دوهفته برای این آزمون آماده میشود.

از مزیت این امتحان میتوان به سادگی و امکان داشتن دیکشنری به تعداد نامحدود در سر جلسه امتحان اشاره نمود. همچنین امکان داشتن دیکشنری کامپیوتری که به وای فای متصل نبوده و امکان اتصال به اینترنت را هم نداشته باشد وجود دارد.

با دانش پارس تماس بگیرید و از مزیت این پنج امتیاز برخوردار شوید.