ویزای همسر

ویزای همسر یا ازدواج یکی دیگر از خدمات موسسه دانش پارس میباشد. برای محقق شدن این ویزا، لازم است که همکاری موثری بین کارگزار موسسه، فرد درخواست دهنده ویزا و کیس آفیسر پرونده انجام شود. به طور معمول ویزای همسر شامل دوبخش است که در قسمت اول همسر یا نامزد فرد از طریق یک ویزای موقت وارد خاک استرالیا شده و پس از آن بسته به مدارکی که فراهم شده است، اقامت دائم وی صادر می گردد. در پرونده های قبلی مشتریان موسسه، ما موفق به دریافت ویزای موقت موکلانمان در کمتراز یک ماه و در برخی موارد کمتر از دوماه شده ایم. البته این زمان ها تقریبی میباشد و بسته به مواردی از قبیل:

  • سابقه کیفری
  • سابقه خروج از کشور
  • وضعیت تحصیلی، مدرک تحصیلی و حتی گاها بگ گراند اجتماعی فرد
  • وضعیت مالی اسپانسر
  • شرایط زندگی اسپانسر
  • سایر موارد مرتبط

دارد.

معمولا قبل از لاج کردن مدارک حدود یک ماه زمان نیاز است تا مدارک درخواستی را تهیه و در اختیار موسسه قرار دهید. نکته بسیار مهم این است که اکثر مدارکی که در خواست میکنیم باید به ترجمه و تایید یک مترجم ناتی برسد. این مسئله کمک شایانی در سرتیفای شدن مدارک و کاهش زمان پروسس خواهد کرد.

تمامی متقاضیان این ویزا درخواست میشود تا در اسرع وقت نسبت به دریافت سو پیشینه خود اقدام نمایید تا در زمان، حداکثر صرفه جویی به عمل آید.

ویزای نامزدی

نکته مهم دیگر قابل ذکر این است که در مورد ویزای نامزدی شرایط به دلیل ثبت نشدن ازدواج کمی دشوار تر است. لذا مدارک بیشتری لازم است تا بتوان کیس آفیسر را قانع نمود که هدف از این مهاجرت ازدواج و تشکیل بنیان خانواده است. مدارکی از قببیل: بلیط های سفر مشترک، عکس های مجالس و مهمانی ها و …، شواهدی مبنی بر اینکه خانواده های هردونفر آگاه به ازدواج آنها هستند، مدارکی که نشان دهد این رابطه با وجود عدم قانونی بودن در فرمت قانونی پیش میرود و…

البته کارشناسان موسسه پارس دانش به دلیل سالها تجربه در این زمینه بخوبی میدانند که چه مدارکی لازم و چه مدارکی برای اخذ ویزای شما مفید می باشد. در صورتی که هر گونه سوالی دارید ، میتوانید از بخش تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.