آزمون پی تی ای

آزمون پی تی ای بهترین و موثرترین روش برای اخذ 10 و یا حتی 20 امتیاز مهاجرتی جهت اقامت استرالیا می باشد. این پکیج ویژه بسته به امتیازی که شما برای اخذ جهت مهاجرت نیاز دارید به شما ارائه می شود. آزمون پی تی ای بر خلاف ایلتس یا تافل توسط انسان تصحیح نمی شود. این یعنی برگ برنده شما و فرصت طلایی که باید از آن استفاده کرد. گرفتن امتیاز از کامپیوتر کار چندان سختی نیست. کافیست تعدادی روش و متد خاص را بلد باشید تا با داشتن آمادگی نسبی نظیر ایلتس 6 یا 6.5 بتوانید به سرعت برای آزمون آماده شوید.

آماده سازی برای آزمون PTE

گروه دانش پارس خدمات آزمون پی تی ای را به سه صورت ارائه میکند.

1- دوره آماده سازی آزمون PTE که توسط مدرس این دوره که خود دارای نمره 79 از آزمون می باشد انجام میشود. ما اسپیکینگ و مکالمه شما را تصحیح میکنیم. از طریق اسکایپ یا هر نرم افزار ممکن فایل های صوتی خود را برای نمونه سوالاتی که برایتان ارسال میشود برای ما ارسال میکنید و ما با کار بر روی pronunciation و intonation شما ، نقاط ضعف شما را مشخص میکنیم و آنها رفع میکنیم. رایتینگ های شما را تصحیح میکنیم و جملات کلیدی به شما میآموزیم که از طریق آنها نمره رایتینگ PTE شما به شدت ارتقا خواهد یافت. متن های خاص و فایل های صوتی در اختیار شما قرار میدهیم که با لهجه استرالیایی و بریتیش میکس شده اند و لیسینینگ شما به شدت ارتقا می یابد.

2- پکیج آماده سازی آزمون پی تی ای PTE برای نمره 65

3- پکیج آماده سازی آزمون پی تی ای PTE برای نمره 79

لطفا دقت کنید و ببینید به چه نمره ای احتیاج دارید تا اشتباها پکیج بالاتر یا پایین تر نخرید. اگر در محدودیت زمانی هستید و عجله دارید و نمره ایلتس 6 یا 6.5 دارید توصیه ما پکیج 65 میباشد. اگر نمره بالاتر میخواهید و حداقل 4 ماه وقت دارید، توصیه ما پکیج 79 است. در کنار شما می مانیم و از طریق اسکایپ یا واتس اپ با شما تمرین میکنیم تا نمره مورد نظر را اخذ نمایید.