پروپوزال

بدون شک پروپوزال خوب اولین قدم درست برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های استرالیاست. Proposal خوب به معنی آگاهی شما از جدیدترین موضوعات روز جوامع علمی است و توانایی شما را در نگارش، تجزیه و تحلیل، و ریسرچ نشان میدهد. درواقع با دیدن پروپوزال، سوپروایزر شما میتواند شما را محک زده و از قدرت علمی شما در تحقیق و پژوهش با خبر شود.

موضوعی که قصد دارید بر روی آن کار و تمرکز کنید نیز بسیار اهمیت دارد. انتخاب موضوع جدید به معنی تنها یک چیز است. آن هم میزان مطالعه شما و تعمیق تفکر شماست در موضوع. لذا در نوشتن proposal خیلی می بایست دقت کرد.

پروپوزال نویسی

نوشتن پروپوزال و پیداکردن موضوع تحقیق مناسب فرایند طولانی و وقت گیر است. لذا مشاوران دانش پارس میتوانند در این مسیر با شما همراه بوده و بسته به مقطع تحصیلی، رشته و نوع تحصیل (کورس یا ریسرچ) پروپوزال شما را تهیه کرده و در اسرع وقت در اختیار شما قرار دهند.

موضوعاتی که برای شما انتخاب می شود. بر اساس جدیدترین موضوعات مطرح شده در دانشگاه های استرالیاست. این موضوعات همگی از طریق ارتباط با اساتید دانشگاه ها به دست آمده و در اختیار دانشجویان قرار میگیرد. معمولا اساتیدی که گرنت مالی خیلی خوبی دارند موضوعات جالب و کاربردی برای پایان نامه مطرح میکنند که موسسه دانش پارس در اختیار هموطنان عزیزمان قرار میدهد.

برای اطلاعات بیشتر لطفاً همین امروز با ما تماس بگیرید.