ویزای 190 استرالیا

ویزای 190 یا ویزای اسپانسر ایالتی به عنوان فرصتی طلایی برای کسانی که امتیاز کافی جهت لاج مدارک ویزای 189 ندارند به حساب می آید. سیستم این ویزا به این صورت است که ایالت های مختلف استرالیا بسته به شرایط موجود و نیاز آن ایالت، اقدام به ساپورت برخی رشته ها و مشاغل میکنند.

ویزای 190 در ایالت های مختلف

شرایط visa Subclass 190 در ایالت های مختلف استرالیا، متفاوت است. به عنوان مثال، ایالت استرالیای جنوبی به دارندگان و فارغ التحصیلان دانشگاه های خود 15 امتیاز اضافی اعطا میکند. این پانزده امتیاز باعث میشود تا براحتی visa Subclass 190 را لاج کرده و تا زمان دریافت ویزای خود، با استفاده از ویزای بریجینگ در خاک استرالیا باقی بمانند.

نکته دیگر در مورد این ویزا این است که ویزای 190 استرالیا نیز دقیقا شبیه به ویزای 189 می باشد و تنها تفاوت آن این است که با دریافت ویزای 190 هر ایالت شما مجبور هستید در آن ایالت به مدت دو سال باقی بمانید. البته این تعهد اخلاقی است و اگر شغل مورد نظر را نیابید میتوانید از کانسیل درخواست تعدیل این قانون را کرده و از ایالت مهاجرت کنید.

دانش پارس از یک سال گذشته تاکنون (November 2017) مفتخر به دریافت تعدادی (visa (subclass 190 برای هموطنان در ایالت های ویکتوریا و استرالیای جنوبی شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر، متوانید فرم دریافت مشاوره رایگان مهاجرتی را تکمیل کرده و یا ما تماس بگیرید.